Wamed

Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej

 

O nas

WAMED Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej powstał dzięki połączeniu wspólnej pasji Matki i Córki. Jedna z nich jest lekarzem z wieloletnim stażem. Druga zaś jest kosmetologiem.

Gabinet świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej takie jak: botox czy wypełniacze wchłanialne na różne okolice twarzy oraz ciała. Oprócz tego zajmuje się pielęgnacją skóry z wykorzystaniem kosmetyków profesjonalnych marki Clarena oraz Farmona przy asyście specjalistycznej aparatury. Wśród mobilnych usług świadczonych przez WAMED każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż obejmują one: manicure klasyczny, manicure z malowaniem, manicure japoński, manicure hybrydowy, paznokcie metodą żelową z możliwością przedłużenia na formie bądź tipsie oraz pielęgnację paznokci w stopach.

Odwiedź nas na facebooku

 

Bierzemy udział w kampanii "Mam świadomość jak być zdrowym" - więcej szczegółów tutaj

 Galeria

WAMED - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LekarskiejWAMED - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LekarskiejWAMED - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LekarskiejWAMED - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LekarskiejWAMED - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LekarskiejWAMED - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LekarskiejWAMED - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LekarskiejWAMED - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LekarskiejWAMED - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LekarskiejWAMED - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii LekarskiejWAMED - Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej

 

Kontakt

WAMED Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej
lokal 41, I piętro
ul. Strzelców Bytomskich 11
44-280 Rydułtowy

zobacz mapę dojazdu

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 10:00 - 18:00
Sob: wizyty na telefon

+48 609 501 579

e-mail: wamed1@op.pl